Chat with us, powered by LiveChat

FAQ

Objednávky & Doprava

Kdy bude mé zboží odesláno?

Objednávky doručené do 12:00 budou odeslány ihned po obdržení platby, pokud bude zadaná adresa správná. Stav vaší objednávky můžete sledovat kdykoliv pomocí čísla vaší objednávky.

Za jak dlouho bude zboží doručeno?

Naše společnost sídlí v Německu. Po Německu trvá přeprava běžně 1-2 dny, do jiných Evropských zemí 2-3 dny.

Jak objednávku zruším?

Pokud si přejete zrušit svou objednávku, kontaktujte nás, prosím. Pokud už je zboží u přepravce, můžete nám jej vrátit a dostanete plnou částku zpět.

Payment

Jaké jsou metody platby?

Můžete použít platbu předem na účet, okamžitý bankovní převod, Paypal nebo nákup na fakturu (pro prodejce). V Německu je možné využít i dobírku v hotovosti.

Jak dlouho trvá zpracování platby?

To záleží na typu platby. Převod na účet námi musí být manuálně zkontrolován a to nějaký čas zabere. Platby pomocí Paypal nebo okamžitým bankovním převodem jsou vyřízeny během několika sekund.

Nabízíte slevy?

Nový zákazník získá 10% slevu na první objednávku (neplatí pro prodejce). Čas od času nabízíme slevy na Black Friday a podobně.

Service

Jak se s vámi můžu spojit?

Budeme rádi, když se nám ozvete pomocí telefonu nebo emailu.

Co dělat, pokud nejsem spokojen s produktem nebo službou?

Vždy se snažíme problémy vyřešit k vaší spokojenosti a vylepšovat tak naše služby. Pokud máte nějakou stížnost, neváhejte nás okamžitě kontaktovat. Budeme rádi, pokud vám budeme moci kdykoliv pomoci.

Existuje i kamenný obchod Vapidoo?

Ne, Vapidoo funguje pouze jako online obchod.

Privacy

Jak jsou objednávky zabaleny?

Zboží bude v diskrétním obalu. Na obalu najdete pouze jméno distributora a vaši adresu, takže nepůjde poznat, co je obsahem balení.

Jak jsou zabezpečena má osobní data?

Vaše údaje jsou uchovávány v zabezpečené online databázi, používané pouze týmem Vapidoo a našimi přepravními společnostmi kvůli zpracování objednávky a dopravy a pro zkvalitnění našich služeb. Vaše osobní údaje jsou tajné a třetím stranám je neposkytujeme.

Používá vaše webová stránka cookies?

Ano, abychom garantovali správnou funkci stránky, potřebujeme cookies, stejně jako ostatní online obchody.

Další otázky

sou zásobováni i další prodejci?

Ano, dodáváme i prodejcům. Pokud jste prodejcem a chcete od nás nakupovat, vytvořte si zákaznický účet s informacemi o vás a odešlete nám business registraci, stejně tak jako vaši webovou stránku (pokud existuje). Kontaktujeme vás do 24 hodin.

Kontakt

Nenašli jste odpověď mezi často kladenými otázkami? Kontaktujte prosím naši podporu přímo přes formulář nebo na telefonu +49 (0) 241 99 123 283.

To Top